P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
22.02.2020 - 20:04 CET Přihlášení uživatele

 

 

 

 

Pigeons Team > Výsledky

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Vysněný úspěch holubníku č.10 i holubníku č.209 v závodní sezóně 2013

Vyvrcholením táťkova holubářského snažení považuji získání 3. mistra krátkých tratí a titul vicemistra mistrovství holubic OS Jihlava v závodní sezóně 2013.
Výsledky mistrovsví krátkých tratí a mistrovství holubic v závodní sezóně 2013 OS Jihlava byly důvodem radosti na obou našich malých holubnících v Červených Janovicích. Holubník č.10 dosáhl v těchto mistrovstvých na podium, holubník č.209 se umístil v první desítce OS Jihlava.
 
 
Kategorie   Výkon HE   -   závodní sezóna 2013   -   OS Jihlava
 
1.      PTÁČEK Miroslav      ZO Kutná Hora      10-066-961   HE     -     12 tratí      3.193,29 km
 
                                                                                         +   2. ESO he   OS Jihlava
 
Olympijská kategorie G   -   závodní sezóna 2013   -   OS Jihlava
 
1.      PTÁČEK, Bc. Miroslav      ZO Kutná Hora      12-066-2020   HE     -     koef.  127,905
 
                                                                            +   3. ESO he   OS Jihlava
 

Celkové pořadí chovatelů         OS Jihlava           Mistrovství HE
--------------------------------------------------------------------
Poř  Příjmení  Jméno     Organizace  PZZ  PUZ  PNH  PUH PUM   PUSP     Body
--------------------------------------------------------------------

1 FIKAROVÁ Ludmila    Přibyslav  12  12  253 121 121  47.8%  2144.19
2 PTÁČEK Miroslav     Hosté 1.   13  13  117  58  58  49.6%  1687.82
3 TVRDÍK Vladimír     Hosté 1.   13  13  216  67  67  31.0%  1666.31
4 NĚMEC Jaroslav      Hosté 1.   13  12  183  58  58  31.7%  1612.17
5 PTÁČEK,Bc. Miroslav Hosté 1.   13  13   81  47  47  58.0%  1413.33
6 LÉBL Tomáš         Horní Krupá 13  13  148  51  51  34.5%  1329.42
7 AUGUSTINOVÁ Aneta   Přibyslav  13  13  196  49  49  25.0%  1225.72
8 STRAŠIL Jaroslav    Přibyslav  13  11  144  42  42  29.2%  1099.35
9 ŠTĚRBA František   Horní Krupá 11   9  160  37  37  23.1%   790.60
10 KOLOUCH Zdeněk    Horní Krupá 11   8  113  24  24  21.2%   755.72
 
 
 
Celkové pořadí chovatelů         OS Jihlava           Mistrovství KT
--------------------------------------------------------------------
Poř  Příjmení  Jméno     Organizace  PZZ PUZ   PNH PUH PUM    PUSP     Body
--------------------------------------------------------------------
 
1 MENŠÍK Ladislav     Hosté 1.    7  7   383 136 75   35.5%  1276.67
2 MALEC Vratislav     Hosté 1.    7  7   284 100 74   35.2%  1260.29
3 PTÁČEK Miroslav     Hosté 1.    7  7   136  60 60   44.1%  1185.49
4 TVRDÍK Vladimír     Hosté 1.    7  7   309 103 54   33.3%  1170.39
5 NĚMEC Jaroslav      Hosté 1.    7  7   367  82 48   22.3%  1151.07
6 FIKAR Jiří          Přibyslav   6  6   162  75 68   46.3%  1074.32
7 PTÁČEK,Bc. Miroslav Hosté 1.    7  7   103  44 44   42.7%  1071.26
8 LÉBL Tomáš         Horní Krupá  7  7   236  70 41   29.7%  1070.45
9 FIKAROVÁ Ludmila    Přibyslav   6  6   167  57 49   34.1%  1048.69
10 SVOBODA Ladislav   Hosté 1.    7  7   239  48 34   20.1%  1003.44


 


10-066-961 e
10-066-961 e
10-066-961 e
12-066-2020 e
12-066-2020 e
12-066-2020 e