P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
24.07.2024 - 17:11 CET Přihlášení uživatele

 

 

 

 

Pigeons Team > Fotogalerie > Forogalerie - svět holubů

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Holubářské setkávání - jaro 2012

květen - Marek Hnilička (TS Řečany) ***** červen - Milan Říha (narozeniny) ***** červenec- dravec u holubníku

květen - Marek Hnilička (TS Řečany)

V květnu jsem navštívil Marka Hniličku v jeho TS Řečany. Přivezl jsem 2 holoubata do TS, podíval se na areál a viděl jsem, že je o holoubata dobře postaráno..

 

červen - Milan Říha (narozeniny)

Dne 2.6. jsem přijal pozvání na oslavu 50. narozenin kamaráda Milana Říhy. Tím, že byl tento člověk také "nakažen" virem holubářství, nechyběla holubářská osvěta ani na této oslavě. Přátelé Milana se dokonce složili na hodnotný holubářský dárek v podobě chovné holubice. Když nám potom při předání úlétla, tak bledé lidi jsem dlouho neviděl. Škoda, že to není zachyceno na nějakém snímku, ale v šoku byli i fotografové. To, že se jednalo o předem domluvený fórek vydýchávali ještě dlouho.. Jinak přátelská atmosféra, dostatek občerstvení, divočák na rožni a živá rocková hudba byly zárukou vydařené akce..

 

červenec - dravec u holubníku

Závěr června pro mne v chovu holubů znamenal jisté rozčarování. Na závodech jsem ztratil jediného závodníka, avšak doma padlo za obět dravcům několik závodníků - spolehlivý závodník 10-066-993 - syn A-Ladina (letos 5/4), moje TOP závodnice 10-0948-582 -vnučka Horemanské legendy "Rote 622" Zdeňka Pavlíka (letos 6/6, 4.cena ze závodu Tachov 2).

Začátkem července mne na holubníku navštívil Jarda Reiterman (OS Horácko) a příchod k holubníku byl neveselý (viz. foto). Tentokrát se jednalo o nadějného ročního závodníka 11-095-818..TS - Marek Hnilič...
TS - Marek Hnilička
TS - Marek Hnilič...
narozeniny - Mila...
narozeniny - Milan Říha
narozeniny - Mila...
dravec u holubník
dravec u holubníku
dravec u holubník
vzpomínka na 10-0...
vzpomínka na 10-0948-582
vzpomínka na 10-0...